1725702300
09:45
Albatross (W) - XCEL Unihockey (W)
1725703200
10:00
Alfa-Bank Commonwealth Cup
1725703200
10:00
Poltava - Viktoriya
1725703200
10:00
IndyCar
1725703200
10:00
Giravanz Kitakyushu - Imabari
1725703200
10:00
Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
1725703200
10:00
Ryukyu - Grulla Morioka
1725703200
10:00
Sagamihara - Tegevajaro Miyazaki
1725703200
10:00
YSCC Yokohama - Zweigen Kanazawa
1725703200
10:00
Croatia U18 - South Korea U18
1725703200
10:00
Germany U17 - Mexico U17
1725703200
10:00
IIIIII I 19 - Wales U19
1725703200
10:00
Lions - Moreton City
1725703200
10:00
Moreton City - Lions
1725703200
10:00
Tyumen - Gazprom-Yugra
1725703200
10:00
Superbike, Magny-Cours
1725703200
10:00
Aisultan (W) - Atyrau (W)
1725703200
10:00
Aktobe (W) - Karaganda (W)
1725703800
10:10
DTM Sachsenring
1725704100
10:15
Damir Dzumhur - Jesper De Jong
1725704100
10:15
Sachko / Karol - Drzewiecki / Matuszewski
1725705000
10:30
Brisbane Lions - Carlton Blues
1725705000
10:30
Karpat U-20 - Tappara U-20
1725705000
10:30
Oulun Karpat U20 - Tappara U-20
1725705000
10:30
Shimizu S-Pulse - V-Varen Nagasaki
1725705000
10:30
Sagaing United - Hanthawaddy United
1725705000
10:30
Melbourne United - Cairns
1725705000
10:30
St George Willawong - Eastern Suburbs
1725705000
10:30
Nyva Vinnytsia - Chernihiv
1725705000
10:30
Northern Diamonds (W) - South East Stars (W)
1725705000
10:30
Southern Vipers (W) - Sunrisers (W)
1725705000
10:30
Western Storm (W) - Thunder (W)
1725705300
10:35
Panthers - Titans
1725705300
10:35
Panthers - Raiders
1725705600
10:40
RoKi U-20 - Ilves U-20
1725705900
10:45
Yarysh (Abai Region) - Arman (Pavlodar)
1725706800
11:00
Viten - UVD-Dynamo
1725706800
11:00
Vitebsk - Yunost Minsk
1725706800
11:00
UD Santarem - Sacavenense
1725706800
11:00
Ceske Budejovice U-20 - Sparta Prague U-20
1725706800
11:00
Kudrivka - Kremin
1725706800
11:00
Lida - Astravyets
1725706800
11:00
Hanviken - Tumba
1725706800
11:00
Proton - HC Lipetsk
1725706800
11:00
Ehime - Yokohama
1725706800
11:00
Fujieda MYFC - Tochigi
1725706800
11:00
JEF United Chiba - Mito HollyHock
1725706800
11:00
Kagoshima Utd - Iwaki
1725706800
11:00
Oita Trinita - Montedio Yamagata
1725706800
11:00
Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis
1725706800
11:00
Thespa Gunma - Vegalta Sendai
1725706800
11:00
Gainare Tottori - Azul Claro Numazu
1725706800
11:00
Nagano Parceiro - Osaka
1725706800
11:00
Changwon City - Ulsan Citizen
1725706800
11:00
Gangneung City - Siheung Citizen
1725706800
11:00
Pyeongchang United - Jinju Citizen
1725706800
11:00
Ireland (W) - England (W)
1725706800
11:00
Khimik Vs - Zauralie
1725706800
11:00
Loko-76 - Krasnoyarskiye Rysi
1725706800
11:00
Sputnik Almetyevsk - Ladia
1725706800
11:00
Torpedo-Gorki - Yugra
1725706800
11:00
Yenisei-STM - Krasnyi Yar
1725706800
11:00
Brynas U20 - AIK U20
1725706800
11:00
Farjestad U20 - Malmo U20
1725706800
11:00
Leksand U20 - MODO U20
1725706800
11:00
Orebro U20 - Vaxjo U20
1725706800
11:00
TSS The Super Series
1725706800
11:00
Madrid (W) - UDG Tenerife (W)
1725706800
11:00
Rally Greece
1725706800
11:00
Anca Alexia Todoni (W) - Darja Semenistaja (W)
1725707100
11:05
Japan - USA
1725708000
11:20
KJT Haukat Ak U20 - K-Kissat Ak U20
1725708600
11:30
Olympic Kingsway - Perth RedStar
1725708600
11:30
Slavia Prague U-20 - Plzen U-20
1725708600
11:30
Omega European Masters
1725708600
11:30
Austria U17 - Finland U17
1725708600
11:30
Garuda - University Azzurri
1725708600
11:30
Paralympic Games 2024
1725708600
11:30
Uganda U18 - Egypt U18
1725708600
11:30
Tour of Spain
1725708600
11:30
Protege (W) - Tempest (W)
1725708600
11:30
HIFK (W) - Oulun Karpat (W)
1725709200
11:40
Waltert (W) / Carle (W) - Gleason (W) / Martins (W)
1725709500
11:45
Kiekko-Espoo U-20 - TPS U-20
1725709800
11:50
Omega (Taraz) - Vista (Astana)
1725710400
12:00
Rudolf Molleker - Lukas Neumayer
1725710400
12:00
Shakhtyor Sl - Gomel
1725710400
12:00
Karlovy Vary U-20 - Zubr Prerov U-20
1725710400
12:00
Litvinov U-20 - Berani Zlin U-20
1725710400
12:00
Malax IF - Kraft Hockey
1725710400
12:00
Italian Championship
1725710400
12:00
Sweden U20 - Denmark U20
1725710400
12:00
Tour of Flanders
1725710400
12:00
Dynamo-576 - Voevoda
1725710400
12:00
Olimpiya - Zvezda Moscow
1725710400
12:00
Rukh Lviv-2 - Revera 1908
1725710400
12:00
Saudi Arabia Masters
1725710400
12:00
Djurgarden U-20 - Timra U20
1725710400
12:00
HV 71 U20 - Rogle U-20
1725710400
12:00
Trelleborgs U20 - Lund Giants U20
1725710400
12:00
Lokomotiv M (W) - Chertanovo (W)
1725711300
12:15
Benesov - Horni Redice
1725711600
12:20
Women's Series, Hangzhou
1725712200
12:30
Kajaanin Hokki U20 - IPK U20
1725712200
12:30
DTM Sachsenring
1725712200
12:30
Lada Tl - SKA
1725712200
12:30
Burton Albion - Crawley Town
1725712200
12:30
Jiangxi Beidamen - Liaoning Tieren
1725712200
12:30
Yunnan Yukun - Guangxi Baoyun
1725712200
12:30
Lokomotiv Kyiv - Chaika
1725712200
12:30
Pumas - Cheetahs
1725712200
12:30
Paralympic Games 2024
1725712200
12:30
Pitea (W) - Kiruna (W)
1725712500
12:35
China U21 - Malaysia U21
1725713400
12:50
Turun Toverit U20 - SaPKo U20
1725713700
12:55
Metallurg-Zhlobin - Brest
1725714000
13:00
Lisen B - Tasovice
1725714000
13:00
Jurij Rodionov - Henrique Rocha
1725714000
13:00
BCh - Minsk
1725714000
13:00
Eintracht (W) - Minsk (W)
1725714000
13:00
Minsk (W) - Eintracht (W)
1725714000
13:00
Vaalerenga (W) - Farul (W)
1725714000
13:00
Vitkovice U-20 - Dinamo Pardubice U-20
1725714000
13:00
Mikkelin Jukurit U20 - KooKoo U20
1725714000
13:00
Suolahden Urho - Virkia
1725714000
13:00
Belshina - Volna Pinsk
1725714000
13:00
Podillya - Prykarpattya
1725714000
13:00
Helsingborg - Aseda
1725714000
13:00
Kiruna FF - Tromso
1725714000
13:00
KPK - RuoSkA
1725714000
13:00
Lerums - Rydaholms GoIF
1725714000
13:00
Mariestad U20 - Falkoping
1725714000
13:00
Olimpia Elblag - Sosnowiec
1725714000
13:00
Aktobe - Munaishy
1725714000
13:00
Aqtobe (Youth) - Munaishy (Youth)
1725714000
13:00
Karmet (Youth) - Gornyak Rudny (Youth)
1725714000
13:00
Qarmet - Gornyak Rudny
1725714000
13:00
Yastreby - Arlan
1725714000
13:00
Yastreby Uralsk (Youth) - Arlan Kokshetau (Youth)
1725714000
13:00
Steaua - Potaissa Turda
1725714000
13:00
Iceland U-19 - Qatar U-19
1725714000
13:00
France U19 - Mexico U19
1725714000
13:00
Iceland U19 - Qatar U19
1725714000
13:00
Molot - Yunison
1725714000
13:00
Toros - SKA-Neva
1725714000
13:00
III-II - NOVA
1725714000
13:00
Vannas U20 - Ornskoldsvik U20
1725714000
13:00
Viimsi (W) - Ararat Tallinn (W)
1725714000
13:00
Rally Greece
1725714600
13:10
Ostersunds U20 - Sundsvall U20
1725714900
13:15
Nyva Ternopil 2 - Vilkhivtsi
1725714900
13:15
XCEL Unihockey - Orion Star
1725715200
13:20
LeKi U20 - KeuPa U20
1725715800
13:30
Slovan Velvary - Petrin Plzen
1725715800
13:30
Cesky Brod - Olympie Brezova
1725715800
13:30
37th America's Cup
1725715800
13:30
Hamad Medjedovic - Martin Landaluce
1725715800
13:30
Jyvaskyla U-20 - KalPa U-20
1725715800
13:30
Aviron Bayonnais - Perpignan
1725715800
13:30
Lidkoping - Vanersborgs
1725715800
13:30
Linkoping U20 - Frolunda U-20
1725715800
13:30
Tyringe U20 - Morrums U20
1725715800
13:30
Pelister (W) - Gevgelija (W)
1725715800
13:30
Zaglebie (W) - Gmina Kobierzyce (W)
1725717000
13:50
Jan Choinski - Jakub Nicod
1725717600
14:00
Lok Bernau - Rostock Seawolves II
1725717600
14:00
Marupe - Leevon PPK
1725717600
14:00
America de Natal - Apodi
1725717600
14:00
Guria Lanchkhuti (W) - Neftchi (W)
1725717600
14:00
Vaxjo Lakers - Sheffield Steelers
1725717600
14:00
Czech Republic U-20 - Ukraine U-20
1725717600
14:00
Porin Assat U20 - Saipa U20
1725717600
14:00
Belarus U-17 - Maxline
1725717600
14:00
Torpedo-BelAZ Res - Energetik-BGU
1725717600
14:00
Arvika - Grums
1725717600
14:00
Kellokosken Alku - Viikingit
1725717600
14:00
KRIF - Ronneby
1725717600
14:00
Malungs - Munkfors
1725717600
14:00
Valbo - Kovlands
1725717600
14:00
Kosice - Liptovski Mikulas
1725717600
14:00
Italy U-19 - Germany U-19
1725717600
14:00
Italy U19 - Germany U19
1725717600
14:00
Norway U18 - Denmark U18
1725717600
14:00
Russia RUS - Thailand THA
1725717600
14:00
Sweden U18 - Belgium U18
1725717600
14:00
Izhstal - Dynamo St Pburg
1725717600
14:00
Sud America - MC Torque
1725717600
14:00
Chiaravalle - Albatro
1725717600
14:00
Butel Skopje - Kumanovo
1725717600
14:00
Superbike, Magny-Cours
1725717600
14:00
Tranas U20 - Vita Hasten U20
1725717600
14:00
Zambia U18 (W) - Angola U18 (W)
1725717600
14:00
Nigerija U18 - Angola U18
1725717600
14:00
Faroe Islands FRO - North Macedonia MKD
1725717600
14:00
Haecken (W) - AIK (W)
1725717600
14:00
Norrkoeping (W) - Vaexjoe (W)
1725717600
14:00
Darja Semenistaja (W) - Irina-Camelia Begu (W)
1725717600
14:00
WTT Contender Almaty
1725718200
14:10
Ferrari Challenge
1725718200
14:10
Prototype Cup Germany | Sachsenring
1725718500
14:15
Vikings Vienna - Paris Musketeers
1725718500
14:15
Uzhgorod - Probiy
1725719400
14:30
Holmgren / Ingildsen - Erel / Bakshi
1725719400
14:30
Richard Gasquet - Adria Soriano Barrera
1725719400
14:30
Ovarense - Sao Joao Ver
1725719400
14:30
HPK U20 - Lahden Pelicans U20
1725719400
14:30
Duisburg - Erfurt
1725719400
14:30
Narva - Sputnik
1725719400
14:30
Rungsted - Herlev II
1725719400
14:30
England (W) - France (W)
1725719400
14:30
Torpedo - Novaya Generatsiya
1725719400
14:30
Trostianets - Kolos 2
1725719400
14:30
Scotland - Australia
1725719400
14:30
HPK (W) - Rovaniemen Kiekko
1725719400
14:30
Youth Star Contender Skopje
1725720300
14:45
Al Ain - Kalba
1725720300
14:45
Al Nasr Dubai - Al Urooba
1725721200
15:00
CSKA Moscow - Turk Telekom
1725721200
15:00
Uhersky Brod - Strani
1725721200
15:00
Bzenec - HFK Olomouc
1725721200
15:00
ELKO Holesov - Hranice
1725721200
15:00
Frydlant Nad Ostravici - Novy Jicin
1725721200
15:00
Humpolec - Sokol Lanzhot
1725721200
15:00
Jiskra Rymarov - Havirov
1725721200
15:00
Nove Sady - Tatran Vsechovice
1725721200
15:00
Pusta Polom - Repiste
1725721200
15:00
SFK Vrchovina - Breclav
1725721200
15:00
Skastice - Sumperk
1725721200
15:00
Vsetin - Sternberk
1725721200
15:00
Zdirec - Slovan Havlickuv Brod
1725721200
15:00
Hassan / Vega Hernandez - Arneodo / Arribage
1725721200
15:00
Dorojnik - Dinamo-BNTU
1725721200
15:00
Neman Grodno - Khimik Novopolotsk
1725721200
15:00
- Glentoran (W)
1725721200
15:00
Ajax (W) - Fiorentina (W)
1725721200
15:00
Fiorentina (W) - Ajax (W)
1725721200
15:00
Glentoran (W)
1725721200
15:00
Ferencvaros (W) - Nykoebing Falster (W)
1725721200
15:00
Gloria Bistrita (W) - Bucharest (W)
1725721200
15:00
Ilves - ZSC Lions
1725721200
15:00
Storhamar - Fribourg
1725721200
15:00
Ariana - Torslanda
1725721200
15:00
Eskilsminne - Oskarshamn
1725721200
15:00
Karlberg - Taby
1725721200
15:00
Torn - Ljungskile
1725721200
15:00
Warrington Wolves - St Helens
1725721200
15:00
Jokipojat U20 - JYP Akatemia U20
1725721200
15:00
Kettera U20 - KJT Haukat U20
1725721200
15:00
Metalist 1925 - Dinaz
1725721200
15:00
Slonim - Baranavichy
1725721200
15:00
Chiefs - Strasbourg
1725721200
15:00
Falkenbergs - Uddevalla
1725721200
15:00
Lund Giants - Lejonet
1725721200
15:00
Podhale Nowy Targ - Katowice
1725721200
15:00
GT World Challenge America
1725721200
15:00
Aalborg - Ribe-Esbjerg
1725721200
15:00
Spartak M - Sochi
1725721200
15:00
Torpedo NN - Ak Bars
1725721200
15:00
Vityaz - Amur
1725721200
15:00
Barnsley - Bristol Rovers
1725721200
15:00
Charlton Athletic - Rotherham Utd
1725721200
15:00
Exeter City - Birmingham City
1725721200
15:00
Huddersfield - Blackpool
1725721200
15:00
Leyton Orient - Peterborough United
1725721200
15:00
Lincoln City - Northampton Town
1725721200
15:00
Stockport - Reading
1725721200
15:00
Wigan Athletic - Stevenage
1725721200
15:00
Wrexham - Shrewsbury Town
1725721200
15:00
Wycombe - Mansfield Town
1725721200
15:00
Barrow - Swindon
1725721200
15:00
Bradford City - Carlisle Utd
1725721200
15:00
Cheltenham Town - Harrogate Town
1725721200
15:00
Chesterfield - Grimsby Town
1725721200
15:00
Colchester Utd - Bromley
1725721200
15:00
Crewe Alexandra - Morecambe
1725721200
15:00
Doncaster Rovers - Gillingham
1725721200
15:00
Fleetwood Town - Salford City
1725721200
15:00
Milton Keynes - Walsall
1725721200
15:00
Newport County - Port Vale
1725721200
15:00
Notts County - Accrington Stanley
1725721200
15:00
Tranmere Rovers - AFC Wimbledon
1725721200
15:00
Belgium U-19 - Austria U-19
1725721200
15:00
Belgium U19 - Austria U19
1725721200
15:00
Cyprus U19 - Moldova U19
1725721200
15:00
England U17 - Israel U17
1725721200
15:00
Lithuania U19 - Armenia U19
1725721200
15:00
Netherlands U18 - Italy U18
1725721200
15:00
Gimnasia y Esgrima LP II - Estudiantes LP II
1725721200
15:00
AKM-Junior - Snezhnye Barsy
1725721200
15:00
Mikhailov Academy - Snezhnye Barsy
1725721200
15:00
Ryazan - Omskiye Kryliya
1725721200
15:00
Union State Cup
1725721200
15:00
Polish Speedway. 2 Liga
1725721200
15:00
Struga - Bisinov
1725721200
15:00
Bjorkloven U20 - Skelleftea U-20
1725721200
15:00
Keflavik (W) - Stjarnan (W)
1725721200
15:00
Tindastoll (W) - Fylkir (W)
1725721200
15:00
Cassano (W) - Teramo (W)
1725721200
15:00
Despina (W) - Vardar SCJS (W)
1725721200
15:00
Mezzocorona (W) - Pontinia (W)
1725721200
15:00
Rally Greece
1725722100
15:15
Granada - Deportivo
1725722100
15:15
Pro Patria - FeralpiSalo
1725722400
15:20
Junior Grand Prix, Ostrava
1725723000
15:30
Asturias Open
1725723000
15:30
Ferencvaros (W) - Vorskla Poltava (W)
1725723000
15:30
Vorskla Poltava (W) - Ferencvaros (W)
1725723000
15:30
Dynamo Pardubice - Tappara
1725723000
15:30
Castres Olympique - Racing 92
1725723000
15:30
Clermont - Section Paloise
1725723000
15:30
Montpellier - Lyon
1725723000
15:30
Portugal U-19 - Hungary U-19
1725723000
15:30
Serbia U-19 - Montenegro U-19
1725723000
15:30
Morocco U17 - South Africa U17
1725723000
15:30
Portugal U19 - Hungary U19
1725723000
15:30
Serbia U19 - Montenegro U19
1725723000
15:30
Igalo - Mladost DG
1725723000
15:30
Meshkov Brest - SKA-Minsk
1725723000
15:30
Corona Brasov (W) - Ramnicu Valcea (W)
1725723000
15:30
Nuria Parrizas-Diaz (W) - Petra Marcinko (W)
1725723900
15:45
Croatia U-19 - England U-19
1725723900
15:45
Croatia U19 - England U19
1725723900
15:45
Wings Arlanda U-20 - Stromsbro U20
1725724800
16:00
ALBA Berlin - Rostock
1725724800
16:00
Bermuda BMU - Dominican Republic DOM
1725724800
16:00
Elverum - Melsungen
1725724800
16:00
Granollers - Kristianstads
1725724800
16:00
Brinje Grosuplje - Bistrica
1725724800
16:00
Dravinja - Tolmin
1725724800
16:00
Jadran Dekani - ND Slovan
1725724800
16:00
Arsenal Ceska Lipa - Sokol Zivanice
1725724800
16:00
Jiskra Domazlice - Sokol Hostoun
1725724800
16:00
Start Brno - Frydek-Mistek
1725724800
16:00
Ostrov - Viktoria ML
1725724800
16:00
Tempo - Predni Kopanina
1725724800
16:00
Rocha / Faria - Guinard / Martineau
1725724800
16:00
2000 Sarajevo (W) - Benfica (W)
1725724800
16:00
Benfica (W) - 2000 Sarajevo (W)
1725724800
16:00
Celtic (W) - Gintra Univ (W)
1725724800
16:00
Gintra Univ (W) - Celtic (W)
1725724800
16:00
Osijek (W) - Peamount United (W)
1725724800
16:00
Al-Salt - Al-Sareeh
1725724800
16:00
Marsonia - Radnik Krizevci
1725724800
16:00
Jaa-Ahmat - Peliitat
1725724800
16:00
Banik Most (W) - Zora Olomouc (W)
1725724800
16:00
Focused Health 250
1725724800
16:00
Slovenia U-19 - Poland U-19
1725724800
16:00
Ireland U19 - Kazakhstan U19
1725724800
16:00
Romania U16 - Czech Republic U16
1725724800
16:00
Slovenia U19 - Poland U19
1725724800
16:00
Porec - Rudar
1725724800
16:00
Jarun - Dubrava
1725724800
16:00
Rudes - Croatia
1725724800
16:00
South Africa - New Zealand
1725724800
16:00
Camerano - Conversano
1725724800
16:00
Backen U20 - Halmstads U20
1725724800
16:00
British GT Championship
1725724800
16:00
Ariosto (W) - Brixen (W)
1725724800
16:00
Casalgrande (W) - Sassari (W)
1725724800
16:00
Marina Melnikova (W) - Aliona Falei (W)
1725724800
16:00
Sophie Chang (W) - Oksana Selekhmeteva (W)
1725724800
16:00
Elsa Jacquemot - Chahd Tourkhani
1725724800
16:00
Marina Melnikova - Aliona Falei
1725724800
16:00
Sophie Chang - Oksana Selekhmeteva
1725725700
16:15
Zurich - Eisbaeren
1725725700
16:15
British GT Championship
1725726600
16:30
Goldhoff / Romboli - Nouza / Rikl
1725726600
16:30
Unia Oswiecim - Eisbaeren Berlin
1725726600
16:30
HIFK U20 - Rauman Lukko U20
1725726600
16:30
LiKi - Raahe-Kiekko
1725726600
16:30
Racing de Montevideo - Montevideo Wanderers
1725726600
16:30
Lokomotiv GO - Etar
1725726600
16:30
Al-Shahania - Qatar SC
1725726600
16:30
Gota Traneberg U-20 - Enkopings U20
1725726600
16:30
Paralympic Games 2024
1725726600
16:30
Mali U18 (W) - Morocco U18 (W)
1725726600
16:30
Senegal U18 - Ivory Coast U18
1725727500
16:45
Breznica (W) - Crvena Zvezda (W)
1725727500
16:45
Crvena Zvezda (W) - Breznica (W)
1725727500
16:45
Trento - Brixen
1725727800
16:50
GrIFK U-20 - Forssan Palloseura U20
1725728400
17:00
Amicitia Zurich - Kriens-Luzern
1725728400
17:00
Celje - Jeruzalem Ormoz
1725728400
17:00
Slavia Karlovy Vary - Ujezd Praha 4
1725728400
17:00
Stefano Travaglia - Jaume Munar
1725728400
17:00
Bonn - Paderborn
1725728400
17:00
Magdeburg - Wetzlar
1725728400
17:00
Paris (W) - Sparta Prague (W)
1725728400
17:00
Sparta Prague (W) - Paris (W)
1725728400
17:00
St Poelten (W) - Vllaznia (W)
1725728400
17:00
Twente (W) - Valur (W)
1725728400
17:00
Vllaznia (W) - St Poelten (W)
1725728400
17:00
Brest Bretagne (W) - Vipers (W)
1725728400
17:00
Gyor (W) - Esbjerg (W)
1725728400
17:00
HC Podravka Vegeta (W) - Krim Ljubljana (W)
1725728400
17:00
Steaua Bucuresti - Bucuresti
1725728400
17:00
Kobra Praha - Cheb
1725728400
17:00
France U-20 - Bulgaria U-20
1725728400
17:00
Koprivnice - Jicin
1725728400
17:00
Zubri - Nove Veseli
1725728400
17:00
Kiruna FF - Kiruna U20
1725728400
17:00
Nantes - Cholet
1725728400
17:00
German Championship
1725728400
17:00
Hodonin (W) - Plzen (W)
1725728400
17:00
Slavia Prague (W) - Zlin (W)
1725728400
17:00
Slovan Sala (W) - Iuventa Michalovce (W)
1725728400
17:00
Sokol Poruba (W) - Sokol Pisek (W)
1725728400
17:00
Cincinnati Bearcats - Pittsburgh Steelers
1725728400
17:00
Cincinnati Bearcats - Pittsburgh Panthers
1725728400
17:00
Connecticut Huskies - Merrimack Warriors
1725728400
17:00
Florida Atlantic Owls - Army Black Knights
1725728400
17:00
Memphis Tigers - Troy Trojans
1725728400
17:00
Michigan Wolverines - Texas Longhorns
1725728400
17:00
Minnesota Golden Gophers - Rhode Island Rams
1725728400
17:00
Oklahoma Cowboys - Arkansas Razorbacks
1725728400
17:00
Penn Nittany Lions - Bowling Green Falcons
1725728400
17:00
Rutgers Scarlet Knights - Akron Zips
1725728400
17:00
Syracuse Orange - Georgia Yellow Jackets
1725728400
17:00
Tulane Green Wave - Kansas Wildcats
1725728400
17:00
Cameroon CMR - Namibia NAM
1725728400
17:00
Mauritania MRT - Botswana BWA
1725728400
17:00
Nigeria NGA - Benin BEN
1725728400
17:00
Granit - Hors Podolsk
1725728400
17:00
Podgorica - Ibar
1725728400
17:00
Fasano - Bolzano
1725728400
17:00
Speedway Grand Prix
1725728400
17:00
Plock - Vive Kielce
1725728400
17:00
Armenia ARM - Latvia LVA
1725728400
17:00
Georgia GEO - Czech Republic CZE
1725728400
17:00
Ireland IRL - England ENG
1725728400
17:00
Moldova MDA - Malta MLT
1725728400
17:00
Thompson / Purcell - Krawietz / Puetz
1725728400
17:00
Eibar (W) - Real Betis (W)
1725728400
17:00
Erice (W) - Leno (W)
1725728400
17:00
Split (W) - Dugo-Selo (W)
1725728400
17:00
Aleksandra Krunic (W) - Kayla Day (W)
1725728400
17:00
Maya Joint (W) - Ana Konjuh (W)
1725728400
17:00
Timea Babos (W) - Olivia Gadecki (W)
1725729300
17:15
Derthona - Partizan
1725729300
17:15
Njardvik - Keflavik
1725729300
17:15
Sharjah - Khor Fakkan
1725729300
17:15
Pick Szeged - Tatabanya
1725729600
17:20
TC America
1725730200
17:30
Torpedo Zhodino - Lokomotiv M
1725730200
17:30
Torpedo-BelAZ - Lokomotiv M
1725730200
17:30
Borisov-900 - Okhrana-Dinamo
1725730200
17:30
Sparta Praha - Fehervar AV19
1725730200
17:30
Lusitania Lourosa - Uniao Lamas
1725730200
17:30
Salford Red Devils - Catalans Dragons
1725730200
17:30
Quaker State 400
1725730200
17:30
Huesca - Burgos
1725730200
17:30
Sporting Gijon - Real Oviedo
1725730200
17:30
Cassano - Cingoli
1725730200
17:30
Atalanta U-23 - Trento
1725730200
17:30
Juventus U-23 - Catania
1725730200
17:30
Alcione - Renate
1725730200
17:30
Lecco - Lumezzane
1725730200
17:30
Pergolettese - Clodiense
1725730200
17:30
Picerno - Casertana
1725730200
17:30
Virtus Verona - Novara
1725730200
17:30
Ecuador (W) - Bolivia (W)
1725730200
17:30
Prilep - Tinex Prolet Skopje
1725730200
17:30
Sollentuna U20 - Malungs U20
1725730200
17:30
Washington Spirit (W) - Portland Thorns (W)
1725730200
17:30
Krasnodar (W) - CSKA Moskva (W)
1725730200
17:30
Antonia Ruzic (W) - Jacqueline-Cabaj Awad (W)
1725730200
17:30
Yulia Starodubtseva (W) - Amandine Hesse (W)
1725730200
17:30
Antonia Ruzic - II?-II ?.
1725730200
17:30
Lina Soussi - Jodie Anna Burrage
1725730200
17:30
Yulia Starodubtseva - Amandine Hesse
1725731100
17:45
Texas Aggies - McNeese Cowboys
1725731400
17:50
Hockey Pergine - Valdifiemme HK
1725732000
18:00
Izvidac Ljubuski - Karvina
1725732000
18:00
Limoges Hand 87 - Trimo Trebnje
1725732000
18:00
Spacva - Valur
1725732000
18:00
Koper - Krsko
1725732000
18:00
Loka - Gorenje Velenje
1725732000
18:00
Ottawa - Toronto
1725732000
18:00
BIIK Kazygurt (W) - Galatasaray (W)
1725732000
18:00
Breidablik (W) - Sporting (W)
1725732000
18:00
Lusitanos - Castilla y Leon
1725732000
18:00
Diez-Limburgs - Schweinfurt
1725732000
18:00
Varese - Como
1725732000
18:00
Russia - Thailand
1725732000
18:00
Poprad - Dukla Michalovce
1725732000
18:00
ITF. Piracicaba. Women
1725732000
18:00
Zagreb - Osijek
1725732000
18:00
Nueva Chicago - Aldosivi
1725732000
18:00
Brixen - Eppan
1725732000
18:00
Meran - Pressano
1725732000
18:00
Saudi Arabia Masters
1725732000
18:00
Radovis - Ohrid
1725732000
18:00
Tikves - Eurofarm Pelister
1725732000
18:00
Bor (W) - Zeleznicar (W)
1725732000
18:00
Mladost NP (W) - Nis (W)
1725732000
18:00
Sinj (W) - Zrinski (W)
1725733500
18:25
Trefl Gdansk - Friedrichshafen
1725733800
18:30
Dunkerque - Amiens
1725733800
18:30
Marseille - II
1725733800
18:30
Kolner - Augsburg
1725733800
18:30
Rouen - Lyon
1725733800
18:30
Al-Ahli Doha - Al-Duhail
1725733800
18:30
Al-Rayyan - Al-Arabi Doha
1725733800
18:30
Dalmatinka (W) - Osijek (W)
1725733800
18:30
Medicinar (W) - Partizan (W)
1725733800
18:30
Rudar Labin (W) - Bjelovar (W)
1725733800
18:30
Zelina (W) - Zamet (W)
1725733800
18:30
Dimitra Pavlou (W) - Elizabeth Mandlik (W)
1725733800
18:30
Rebecca Marino (W) - Valeriya Strakhova (W)
1725733800
18:30
Sachia Vickery (W) - Eudice Chong (W)
1725734100
18:35
Pittsburgh - Washington
1725734400
18:40
Pumas (W) - Atlas (W)
1725734700
18:45
Dock Sud - Midland
1725735600
19:00
Ignacio Buse - Francesco Passaro
1725735600
19:00
Roberto Carballes Baena - Daniel Altmaier
1725735600
19:00
Eisenach - Fuechse Berlin
1725735600
19:00
Colorado Caieiras U-23 - Paulista U-23
1725735600
19:00
Colorado Caieiras - Paulista
1725735600
19:00
RB Bragantino U-20 - Santos-SP U-20
1725735600
19:00
Jose Bonifacio U20 - Corinthians-SP U20
1725735600
19:00
PAOK (W) - Servette (W)
1725735600
19:00
Servette (W) - PAOK (W)
1725735600
19:00
Comercial RP - Monte Azul
1725735600
19:00
Portuguesa SP - XV de Piracicaba
1725735600
19:00
Uniao Sao Joao - Taquaritinga
1725735600
19:00
Estonia U-21 - Israel U-21
1725735600
19:00
Israel U-21 - Estonia U-21
1725735600
19:00
Epinal - Neuilly
1725735600
19:00
Kaltern - Eppan
1725735600
19:00
Meudon - Caen
1725735600
19:00
Rittner Buam - Cortina
1725735600
19:00
GT America
1725735600
19:00
orld Cup, Koper
1725735600
19:00
Deportivo Coopsol - Llacuabamba
1725735600
19:00
Santos de Nasca - ADA Jaen
1725735600
19:00
Ball State Cardinals - Missouri Bears
1725735600
19:00
Georgia Bulldogs - Tennessee Tech Golden Eagles
1725735600
19:00
Gorica - Dubrava
1725735600
19:00
Sesvete - Zamet
1725735600
19:00
Trogir - Metkovic
1725735600
19:00
Argentino de Merlo - Comunicaciones
1725735600
19:00
Sportivo Italiano - Deportivo Armenio
1725735600
19:00
UAI Urquiza - Canuelas
1725735600
19:00
Villa San Carlos - Argentino de Quilmes
1725735600
19:00
Cerro - Defensor Sporting
1725735600
19:00
Agropecuario - Chacarita Juniors
1725735600
19:00
Almagro - Atlanta
1725735600
19:00
Guemes - Deportivo Maipu
1725735600
19:00
Huracan II - San Lorenzo II
1725735600
19:00
Rosario Central II - Newell`s Old Boys II
1725735600
19:00
Kom - Iskra Danilovgrad
1725735600
19:00
PSG - Nimes
1725735600
19:00
Cameroon U18 (W) - Rwanda U18 (W)
1725735600
19:00
Cameroon U18 - Mali U18
1725735600
19:00
Koka (W) - Tresnjevka (W)
1725735600
19:00
Padova (W) - Salerno (W)
1725735600
19:00
Rally Greece
1725735600
19:00
Martyna Kubka (W) - Alina Korneeva (W)
1725735600
19:00
Zeynep Sonmez (W) - Magali Kempen (W)
1725735600
19:00
Martyna Kubka - Alina Korneeva
1725735600
19:00
Nour Sahnoun - Elena Pridankina
1725735600
19:00
Zeynep Sonmez - Magali Kempen
1725736500
19:15
Lovosice - Dukla Praha
1725736500
19:15
Bordeaux - II?
1725736500
19:15
Malta U19 - Bulgaria U19
1725736800
19:20
Chi Cubs - NY Yankees
1725737400
19:30
Apollon Limassol (W) - Mura (W)
1725737400
19:30
Arsenal (W) - Rosenborg (W)
1725737400
19:30
Moghayer Al Sarhan - Al-Faisaly Amman
1725737400
19:30
Mechelen - Hijs Hokij
1725737400
19:30
Kent Golden Flashes - Saint Francis Red Flash
1725737400
19:30
Sassari - Secchia Rubiera
1725737400
19:30
Sevilla (W) - Real Sociedad (W)
1725738300
19:45
ACR Messina - Taranto
1725738300
19:45
AlbinoLeffe - Vicenza Virtus
1725738300
19:45
Crotone - Trapani
1725738300
19:45
Gubbio - Ternana
1725738300
19:45
Pineto - Arezzo
1725738300
19:45
Rimini - Pescara
1725738300
19:45
Turris - Latina
1725738300
19:45
Germany DEU - Hungary HUN
1725738300
19:45
Greece GRC - Finland FIN
1725738300
19:45
Netherlands NLD - Bosnia and Herzegovina BIH
1725738300
19:45
Simulcast
1725738300
19:45
Ukraine UKR - Albania ALB
1725738900
19:55
GR Cup
1725739200
20:00
Trapani - Ryukyu Golden Kings
1725739200
20:00
Turks and Caicos Islands TCA - Belize BLZ
1725739200
20:00
Winnipeg - Saskatchewan
1725739200
20:00
Alicante - Sant Antoni
1725739200
20:00
Gipuzkoa - Iraurgi SB
1725739200
20:00
Academica - Benfica Castelo Branco
1725739200
20:00
Magallanes - Colo Colo
1725739200
20:00
Dunajska Streda (W) - Lazne Kynzvart (W)
1725739200
20:00
Focused Health 250
1725739200
20:00
UNLV Runnin Rebels - Utah Tech Trailblazers
1725739200
20:00
Patriotas Boyaca - Envigado
1725739200
20:00
San Martin SJ - Arsenal de Sarandi
1725739200
20:00
Temperley - Colon Santa Fe
1725739200
20:00
Argentina - Australia
1725739200
20:00
Cordoba - Malaga
1725739200
20:00
Brusque - Santos-SP
1725739200
20:00
Ituano - Mirassol
1725739200
20:00
Chile (W) - Paraguay (W)
1725739200
20:00
Emiliana Arango (W) - Ena Shibahara (W)
1725739200
20:00
Valeria Savinykh (W) - Lucrezia Stefanini (W)
1725739200
20:00
Victoria Hu (W) - Kimberly Birrell (W)
1725739500
20:05
Bordeaux Begles - Stade Francais
1725740100
20:15
Anderlecht (W) - Birkirkara (W)
1725740100
20:15
Birkirkara (W) - Anderlecht (W)
1725741000
20:30
Auburn Tigers - California Golden Bears
1725741000
20:30
Boston College Eagles - Duquesne Dukes
1725741000
20:30
Iowa Hawkeyes - Iowa Cyclones
1725741000
20:30
Kentucky Wildcats - South Carolina Gamecocks
1725741000
20:30
Louisville Cardinals - Jacksonville Gamecocks
1725741000
20:30
Maryland Terrapins - Michigan Spartans
1725741000
20:30
Navy Midshipmen - Temple Owls
1725741000
20:30
North Carolina Tar Heels - Charlotte 49ers
1725741000
20:30
Notre Dame Fighting Irish - Northern Illinois Huskies
1725741000
20:30
Toledo Rockets - Massachusetts Minutemen
1725741000
20:30
Utah Utes - Baylor Bears
1725741000
20:30
Washington Huskies - Eastern Michigan Eagles
1725741000
20:30
Wisconsin Badgers - South Dakota Coyotes
1725741000
20:30
Wyoming Cowboys - Idaho Vandals
1725741000
20:30
Ayla Aksu (W) - Mariam Bolkvadze (W)
1725741000
20:30
Maria Timofeeva (W) - Camilla Rosatello (W)
1725741000
20:30
Sonay Kartal (W) - Ranim Rassil (W)
1725741000
20:30
Ayla Aksu - Mariam Bolkvadze
1725741000
20:30
Maria Timofeeva - Camilla Rosatello
1725741000
20:30
Sonay Kartal - Ranim Rassil
1725742800
21:00
Bahamas BHS - Barbados BRB
1725742800
21:00
Dominica DMA - Antigua & Barbuda ATG
1725742800
21:00
Krka - Ribnica
1725742800
21:00
Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts
1725742800
21:00
Drummondville - Sherbrooke Phoenix
1725742800
21:00
Edmonton Oil Kings - Prince George Cougars
1725742800
21:00
Erie Otters - London Knights
1725742800
21:00
Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes
1725742800
21:00
Archena - Estudiantes
1725742800
21:00
Capivariano - Votuporanguense
1725742800
21:00
GT World Challenge America
1725742800
21:00
Binacional - Carlos Stein
1725742800
21:00
USMP - UCV Moquegua
1725742800
21:00
USA USA - Canada CAN
1725742800
21:00
Texas Bobcats - UTSA Roadrunners
1725742800
21:00
Georgia Lions - Maryland Bobcats
1725742800
21:00
Costa Rica U23 (W) - Nicaragua U23 (W)
1725742800
21:00
Chaco For Ever - Deportivo Madryn
1725742800
21:00
Ovince St. Preux - Ryan Spann
1725742800
21:00
Jessica Pegula (W) - Aryna Sabalenka (W)
1725742800
21:00
South Korea (W) U-20 - Germany (W) U-20
1725742800
21:00
Venezuela (W) U-20 - Nigeria (W) U-20
1725742800
21:00
South Korea U20 (W) - Germany U20 (W)
1725742800
21:00
Venezuela U20 (W) - Nigeria U20 (W)
1725743100
21:05
Baltimore - Tampa Bay
1725743220
21:07
Oakland - Detroit
1725743400
21:10
Houston - Arizona
1725743400
21:10
Miami - Philadelphia
1725743400
21:10
NY Mets - Cincinnati
1725743700
21:15
Melgar - Comerciantes Unidos
1725743700
21:15
Juan Pablo II - Comerciantes
1725743700
21:15
Ole Miss Rebels - MT Blue Raiders
1725744600
21:30
Cayman Islands CYM - Saint Kitts & Nevis KNA
1725744600
21:30
Old Dominion Monarchs - East Carolina Pirates
1725744600
21:30
Virginia Tech Hokies - Marshall Thundering Herd
1725744600
21:30
9 de Octubre - Leones Del Norte
1725744600
21:30
Athletic MG - Ypiranga-RS
1725744600
21:30
One Knoxville - Charlotte Independence
1725744600
21:30
Fanny Stollar (W) - Alexandra Eala (W)
1725744600
21:30
Julia Riera (W) - Samantha Murray (W)
1725746400
22:00
Spokane Chiefs - Portland Winterhawks
1725746400
22:00
CD Victoria - Olancho
1725746400
22:00
Miramar Misiones - Penarol
1725747000
22:10
America de Cali - Jaguares de Cordoba
1725748200
22:30
Colo Colo - Magallanes
1725748200
22:30
Venezuela (W) - Colombia (W)
1725750000
23:00
ACMF/Campo Mourao - Assoeva
1725750000
23:00
Atlantico - Futuro
1725750000
23:00
Brasilia FC - Praia
1725750000
23:00
Carlos Barbosa - Sao Lourenco
1725750000
23:00
Cascavel - Blumenau
1725750000
23:00
Foz Cataratas - Corinthians
1725750000
23:00
Joacaba - Minas
1725750000
23:00
Joinville - Magnus
1725750000
23:00
Pato - Marreco
1725750000
23:00
Sao Jose - Tubarao
1725750000
23:00
Taubate - Jaragua
1725750000
23:00
Umuarama - Santo Andre/Intelli
1725750000
23:00
Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan
1725750000
23:00
Pirelli GT4 America
1725750000
23:00
Diablos Rojos - Correbasket UAT
1725750000
23:00
FIU Panthers - Central Michigan Chippewas
1725750000
23:00
James Madison Dukes - Gardner-Webb
1725750000
23:00
Miami Hurricanes - Florida A&M Rattlers
1725750000
23:00
Ohio Bobcats - South Alabama Jaguars
1725750000
23:00
West Virginia Mountaineers - Albany Great Danes
1725750000
23:00
Suriname U23 (W) - Peru U23 (W)
1725750000
23:00
Tristan Suarez - Talleres Remedios
1725750000
23:00
Avai - Sport Recife
1725750000
23:00
Omaezaki Pro
1725750000
23:00
Taylah Preston (W) - Maria Kozyreva (W)
1725750900
23:15
Fuerza Regia - Freseros
1725751800
23:30
UCF Knights - Sam Houston Bearkats
1725752400
23:40
Pittsburgh - Washington
1725753600
00:00
Edmonton - Calgary
1725753600
00:00
Mississauga Steelheads - Barrie Colts
1725753600
00:00
Rimouski Oceanic - Chicoutimi Sagueneens
1725753600
00:00
Rouyn-Noranda Huskies - Armada BLB
1725753600
00:00
Saint Lucia Kings - Guyana Amazon Warriors
1725753600
00:00
Boca Juniors - Talleres de Cordoba
1725753600
00:00
Cancun - Leones Negros
1725753600
00:00
USA USA - Canada CAN
1725753600
00:00
Air Force Falcons - San Jose Spartans
1725753600
00:00
Alabama Crimson Tide - South Florida Bulls
1725753600
00:00
Arkansas Red Wolves - Tulsa Golden Hurricane
1725753600
00:00
Coastal Carolina Chanticleers - William and Mary Tribe
1725753600
00:00
Colorado Rams - Northern Colorado Bears
1725753600
00:00
Colorado Rams - Minnesota Golden Gophers
1725753600
00:00
Florida Gators - Samford Bulldogs
1725753600
00:00
Georgia Panthers - Chattanooga Mocs
1725753600
00:00
Illinois Fighting Illini - Kansas Jayhawks
1725753600
00:00
Kennesaw Owls - Louisiana Ragin` Cajuns
1725753600
00:00
Louisiana Monroe Warhawks - UAB Blazers
1725753600
00:00
Missouri Tigers - Buffalo Bulls
1725753600
00:00
Nevada Wolf Pack - Georgia Southern Eagles
1725753600
00:00
Rice Owls - Texas Southern Tigers
1725753600
00:00
Southern Miss Golden Eagles - Southeastern Louisiana Lions
1725753600
00:00
Wake Forest Demon Deacons - Virginia Cavaliers
1725753600
00:00
Western Kentucky Hilltoppers - Eastern Kentucky Colonels
1725753600
00:00
Forge - Cavalry
1725753600
00:00
Ferroviaria - Londrina
1725753600
00:00
Guaiqueries - Gladiadores de Anzoategui
1725753600
00:00
Gilbert Burns - Sean Brady
1725753600
00:00
Hartford Athletic - Indy Eleven
1725753600
00:00
Riverhounds - Rhode Island
1725753600
00:00
Toluca (W) - Puebla (W)
1725753600
00:00
USA (W) U-20 - Paraguay (W) U-20
1725753600
00:00
Morocco U20 (W) - Spain U20 (W)
1725753600
00:00
USA U20 (W) - Paraguay U20 (W)
1725753900
00:05
Texas - LA Angels
1725753900
00:05
Sarnia Sting - Flint Firebirds
1725754020
00:07
Guelph Storm - Oshawa Generals
1725754200
00:10
Milwaukee - Colorado
1725754500
00:15
Boston - Chi White Sox
1725754500
00:15
Kansas City - Minnesota
1725754500
00:15
Saint-Louis - Seattle
1725754800
00:20
Atlanta - Toronto
1725754800
00:20
Deportes Tolima - Deportivo Cali
1725755400
00:30
Columbus Crew - Seattle Sounders
1725755400
00:30
New England - St. Louis City
1725755400
00:30
NY Red Bulls - Kansas City
1725755400
00:30
LSU Tigers - Nicholls Colonels
1725755400
00:30
NC Wolfpack - Tennessee Volunteers
1725755400
00:30
Nebraska Cornhuskers - Colorado Buffaloes
1725755400
00:30
North Texas Mean Green - Stephen F Austin
1725755400
00:30
Ohio Buckeyes - Western Michigan Broncos
1725755400
00:30
Deportivo Maldonado - River Plate M
1725755400
00:30
Charleston Battery - Sacramento Republic
1725755400
00:30
North Carolina - Oakland Roots
1725755400
00:30
Chattanooga RW - Forward Madison
1725755400
00:30
Kansas City (W) - Utah Royals (W)
1725756300
00:45
Oklahoma Sooners - Houston Cougars
1725757200
01:00
Usman Nurmagomedov - Alexandr Shabliy
1725757200
01:00
Guayaquil City - Delfin
1725757200
01:00
Clemson Tigers - Appalachian Mountaineers
1725757200
01:00
TCU Horned Frogs - LIU Sharks
1725757200
01:00
Dominican Republic U23 (W) - Chile U23 (W)
1725757200
01:00
Chacaritas - Independiente Juniors
1725757200
01:00
Argentina (W) - Brazil (W)
1725757200
01:00
Union Omaha - Greenville
1725757200
01:00
Wondersticks (W) - Cripz (W)
1725757200
01:00
Dallas Trinity (W) - DC Power (W)
1725758100
01:15
Astros de Jalisco - Lobos Plateados
1725759000
01:30
Chicago Fire - DC United
1725759600
01:40
San Diego - San Francisco
1725760800
02:00
Seattle Storm (W) - Phoenix Mercury (W)
1725760800
02:00
Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds
1725760800
02:00
Medicine Hat Tigers - Calgary Hitmen
1725760800
02:00
Moose Jaw Warriors - Regina Pats
1725760800
02:00
Prince Albert Raiders - Swift Current Broncos
1725760800
02:00
Red Deer Rebels - Lethbridge Hurricanes
1725760800
02:00
Wenatchee Wild - Tri-City Americans
1725760800
02:00
Tlaxcala - Atlante
1725760800
02:00
Mexico MEX - New Zealand NZL
1725760800
02:00
UTEP Miners - Southern Utah Thunderbirds
1725760800
02:00
CS Switchbacks - Tampa Bay
1725760800
02:00
El Paso Locomotive - Detroit City
1725760800
02:00
Northern Colorado - Lexington
1725760800
02:00
Spokane Velocity - Central Valley Fuego
1725761100
02:05
Kelowna Rockets - Kamloops Blazers
1725761160
02:06
Juarez (W) - Pachuca (W)
1725761400
02:10
LA Dodgers - Cleveland
1725763500
02:45
Merahan Knights - Wondersticks
1725764400
03:00
Chinese Taipei Open
1725764400
03:00
Vancouver Giants - Victoria Royals
1725764400
03:00
Arizona Wildcats - NA Lumberjacks
1725764400
03:00
Fresno Bulldogs - Sacramento Hornets
1725764400
03:00
Oregon Ducks - Boise Broncos
1725764400
03:00
Washington Cougars - Texas Tech Red Raiders
1725764400
03:00
Mexico U23 (W) - Cuba U23 (W)
1725764400
03:00
Pacific - HFX Wanderers
1725764400
03:00
Monterey Bay - San Antonio
1725764400
03:00
Bay (W) - Racing Louisville (W)
1725764400
03:00
Cronulla Sharks (W) - Sydney Roosters (W)
1725764700
03:05
Taranaki - Waikato
1725765300
03:15
New Mexico Aggies - Liberty Flames
1725766200
03:30
Vancouver - Dallas
1725766200
03:30
Arizona Sun Devils - Mississippi Bulldogs
1725766200
03:30
San Diego Aztecs - Oregon Beavers
1725766200
03:30
Capo - Los Angeles Force